HP ProLiant DL380p G8

سرور HP ProLiant DL380p G8 برای دیتا سنتر یا مراکز داده که به دلایل مختلف محدودیت فضا دارند و امکان خرید دستگاه ذخیره ساز وجود ندارد، انتخاب مناسبی می باشد. این سرور تلفیقی از عملکرد سرور و ذخیره ساز است. سرور HP ProLiant DL380p G8 حداکثر دو پردازنده E5-2600 و E5-2600 v2  و حداکثر 12 هسته و 30 مگابایت حافظه کش هوشمند را برای هر پردازنده که %80  کارایی  بالاتر نسبت به نسل قبلی دارد را ارائه می دهد.

 Quick Spec 

 

وضعیت سرور: NEW
وضعیت موجودی: موجود

معرفی

سرور HP ProLiant DL380p G8 محصول شرکت HPE قادر به پشتیبانی  25 هارد دیسک SFF و حداکثر  TB50 که باعث افزایش چشم گیر ظرفیت سرور شما می شود که با توجه به موجود بودن پورت شبکه 10G افزایش سرعت  ILO تا %200 را به ارمغان می آورد.

پشتیبانی از پاورهای سری Energy Star و مانیتورینگ بصورت 24 ساعته به همراه بهره مندی از سیستم خنک کننده با استفاده از سنسورهای کاملآ هوشمند و مصرف انرژی کم  از دیگر ویژگیهای این سرور می باشد.
استفاده از کنترلر P420 با ماژول های فلش بک FBWC افزایش سرعت ، قدرت ، محافظت از دیتای شما نیز، از دیگر ویژگی های این سرور می باشد.

پیش فاکتور

مشتریان گرامی: بدلیل نوسانات بی سابقه بازار، برای خرید و دریافت قیمت محصولات لطفا از طریق تماس با واحد فروش 88269731-021 اقدام یا از طریق تکمیل فرم زیر پیش فاکتور درخواستی را دریافت نمایید.

فرم اعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور

نام و نام خانوادگی *
person
این فیلد را پر کنید
نام سازمان/ شرکت *
business
این فیلد را پر کنید
همراه (دارنده اکانت تلگرام یا واتساپ) *
phonelink_ring
این فیلد را پر کنید
آدرس ایمیل *
email
این فیلد را پر کنید
محصول درخواستی *
local_grocery_store
این فیلد را پر کنید
توضیحات تکمیلی
add_box
این فیلد را پر کنید
فهرست