راه‌کار نظارت تصویری اتاق سرور و دیتاسنتر

نصب دوربین مداربسته در اتاق سرور و دیتاسنتر

اتاق سرور یا مرکز داده به عنوان یکی از قسمت های اصلی سازمان یا شرکت با تجهیزات و اطلاعات مهم باید به خوبی و به طور کامل توسط دوربین های مدار بسته کنترل شود. دوربین های  مداربسته تحت شبکه در دیتاسنتر بخشی از زیرساخت امنیتی و زیرساخت امنیت فناوری اطلاعات هستند. مسئولیت امنیت شبکه، تجهیزات و خدمات مرتبط بین سازنده، یکپارچه ساز و شما تقسیم می شود. سیستم نظارت تصویری با کنترل دسترسی، در صورت باز ماندن درب ورودی اتاق سرور، به طور خودکار هشدار می دهد و ویدیوی زنده را از آن مکان نمایش می دهد

.

به کارگیری دوربین در پارکینگ

هدف از نصب دوربین مدار بسته در پارکینگ نظارت بر خودروها و ایجاد امنیت در این مکان می باشد. پارکینگ ها کارایی متفاوتی دارند که از مهمترین آنها می توان به پارکینگ مجتمع های تجاری اشاره کرد. اگر پارکینگ دارید، اولین نگرانی شما ایمنی پارک کردن ماشینتان است. استفاده صحیح از دوربین مداربسته و قرار دادن آن در محل مناسب کمک زیادی به جلوگیری از آسیب رساندن افراد به خودرو می کند.

راه‌کار نظارت تصویری مراکز تجاری و فروشگاه‌ها

دوربین های مدار بسته در مراکز تجاری و فروشگاه ها یکی از مهمترین عناصر امنیتی می باشد. مراکز تجاری و فروشگاه ها از مهمترین مراکزی هستند که نیاز اساسی و مستمر به نظارت و کنترل توسط دوربین های مداربسته دارند. دوربین های مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری در فروشگاه ها و مراکز تجاری برای به حداقل رساندن خطای انسانی در معاملات تجاری، جلوگیری از سرقت و کنترل و اندازه گیری کار کارکنان بسیار ضروری است.

..

راه‌کار نظارت تصویری انبار

انبار عمومی یکی از پرکاربردترین مکان های یک سازمان محسوب می شود، بنابراین نصب سیستم نظارت تصویری در این مکان حائز اهمیت است. آسیب پذیری این مکان بالاست و امنیت آن بسیار مهم است. امروزه ساده ترین، ارزان ترین، مطمئن ترین و سریع ترین راه برای حفظ امنیت اماکن و کنترل هر چه بیشتر آنها، سیستم دوربین مداربسته است.

راه‌کار نظارت تصویری مراکز آموزشی

دانشگاه ها مانند بسیاری از مراکز دیگر برای ایمنی دانش آموزان و معلمان نیازمند استفاده از سیستم های نظارت تصویری هستند. بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی می توانند از نسخه ای از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری طراحی شده برای این نوع سازمان ها برای مدیریت تردد دانشجویان، مهمانان و خودروهای خود استفاده کنند. از مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در مراکز آموزشی می توان به یکپارچه سازی سیستم کنترل تردد برای راحتی دانش آموزان، کارکنان و مهمانان و نظارت دقیق و کلی بر سیستم اشاره کرد.

راه‌کار نظارت تصویری پمپ بنزین

مشکلاتی مانند حوادث در پمپ بنزین ها و سرقت ها به شدت نیاز به سیستم نظارت تصویری را احساس می کرد. ایمن نگه داشتن کارکنان یکی از دلایل دیگری است که پمپ بنزین ها از دوربین های مدار بسته و سیستم های نظارتی استفاده می کنند. صاحبان پمپ بنزین اکنون می توانند پمپ های  جایگاه سوخت  را با دوربین های امنیتی در فضای باز نظارت کنند. این بدان معناست که پمپ بنزین ها می توانند از دوربین های مداربسته استفاده کنند تا پلاک سارقان را ببینند که دیگر کارکنان خود را در معرض خطر سرقت یا حوادث غیرمترقبه قرار نمی دهند.

راه‌کار نظارت تصویری حمل نقل و اماکن عمومی

صنعت حمل و نقل یکی از پرکاربردترین حوزه های سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته است. به عنوان مثال، سیستم های دوربین مدار بسته برای ایجاد امنیت در بزرگراه ها، ایستگاه های قطار و ایستگاه های اتوبوس استفاده می شود. وظیفه دوربین مداربسته نظارت مداوم بر وضعیت ترافیک جاده ها از طریق نظارت بصری مرکز است و فناوری امنیتی ارائه شده توسط دوربین مدار بسته از نظر امنیتی بسیار قدرتمند است.
حال با این سیستم امنیتی پیشرفته که می تواند حرکات و رویدادها را با جزئیات و دقت بسیار بالا ثبت کند، خطر وقوع جرم و سایر خطرات احتمالی کاهش می یابد.

راه‌کار نظارت تصویری هتل ها و مسافرخانه ها

هتل ها و مسافرخانه ها یکی از شلوغ ترین مراکز هستند. هتل ها، متل ها، پانسیون ها، اقامتگاه ها و استراحتگاه ها به ویژه در برابر جرم و جنایت آسیب پذیر هستند. بنابراین نصب سیستم دوربین مداربسته در این مکان ها بسیار مهم است. نظارت بر کارکنان و همچنین رفت و آمد افراد کمک می کند تا بالاترین سطح امنیت را نه تنها برای شما، بلکه برای مردم و هتل شما تضمین کند.سیستم های نظارت تصویری در هتل ها برای امنیت هتل و اموال مسافران بسیار مهم است. نظارت کارکنان به بهبود تجربه هتل مسافران و افزایش بهره وری کارکنان کمک می کند. .

راه‌کار نظارت تصویری کارخانه‌ها

یکی از اساسی ترین نیازهای واحدهای صنعتی و کارخانجات تامین امنیت و نظارت صحیح بر این مکان ها، کنترل ورود و خروج پرسنل و کارکنان شاغل در این مکان ها و یا ورود و خروج ناگزیر است. . در اینجا امنیت یکی از مهم ترین دغدغه های یک فرد است و نظارت بر کارکنان و ایجاد امنیت در محیط کار یکی از دلایل استفاده از دوربین های مدار بسته می باشد. نصب دوربین های مداربسته جهت کنترل و نظارت بر ورود و خروج مواد اولیه موجود و محصولات تولیدی کارخانه یکی از موارد ضروری در این محیط ها می باشد.

راه‌کار نظارت تصویری بانک و مراکز امنیتی

بانک ها از جمله مکان های حساس امنیتی هستند که نسبت به سایر مکان ها اهمیت بیشتری دارند. برای حفاظت مناسب از یک موسسه مالی با نظارت تصویری، نظارت بر چندین حوزه به طور خاص ضروری است. راه حل هوشمند نظارت تصویری با استفاده از ویژگی‌های هوشمند و یکپارچه‌سازی سیستم نظارت تصویری به بانک‌ها کمک می‌کند تا از طریق یک سیستم نظارت یکپارچه، شعب بانک‌ها، ساختمان‌های مرکزی، صندوق‌های بانک، وسایل نقلیه نقدی، پیشخوان بانک‌ها، دستگاه‌های خودپرداز و مناطق اطراف آن‌ها را نظارت کنند.

انتقال تصاویر بر روی پلتفرم های مختلف
ارائه جدیدترین راهکارها برای سیستم های مانیتورینگ
نوع سخت افزار مورد نیاز را بر اساس شرایط تعیین کنید
طراحی یک سیستم نظارتی که بتواند تمام محیط ها را پوشش دهد
به روز رسانی سیستم های نظارت قدیمی با جدیدترین تکنولوژی
استفاده از دوربین های آنالوگ و دیجیتال
تصاویر دوربین را در فواصل زمانی دلخواه با عملکرد پشتیبان ضبط می کند
برای نیازهای خاص از دوربین های خاص با ویژگی های خاص استفاده کنید

شرکت توسعه نگار فرنام یکی از بزرگترین شرکت های کشور در زمینه نظارت تصویری و امنیتی است که تا به امروز در زمینه دوربین مداربسته، اعلام حریق، دزدگیر، تلفن مرکزی و VIP، درب اتوماتیک، شبکه های کامپیوتری را در همه جا بر عهده داشته است. ، یو پی اس، سیستم های هوشمند و اجرای موفقیت آمیز پروژه های بزرگ مقیاس در زمینه سیستم های امنیتی مانند دوربین مدار بسته.

فهرست