Symantec Endpoint Protection Webinar

وبینار آنتی ویروس Symantec Endpoint Protection

 وبینار معرفی آنتی ویروس Symantec Endpoint Protection در تاریخ 1400/02/15 با ارائه مهندس سارا محمودی و حضور مدیران و کارشناسان سازمان ها و ارگان های مختلف به مدت زمان یک ساعت برگزار شد. طبق برنامه ریزی صورت گرفته، معرفی شرکت Symantec، معرفی محصولات جدید این شرکت پس از خریداری توسط Broadcom و نهایتا بررسی کنسول آنتی ویروس انجام شد. 

 در ادامه مطالب عنوان شده در وبینار ارائه میگردد.

معرفی شرکت Symantec

شرکت سیمانتک فعالیت خود را از سال ۱۹۸۲ در ایالات متحده آمریکا و در زمینه امنیت اطلاعات رایانه ای آغاز نمود. شرکت سیمانتک بیش از ۲۰ محصول امنیتی و مدیریت اطلاعات را به دنیای امنیت اطلاعات معرفی کرده است. از معروفترین آنها به دو محصول Symantec Endpoint Protection  و Symantec Backup Exec  می توان اشاره نمود. هم اکنون شعبات فروش این شرکت در ۵ قاره و ۳۵ کشور پراکنده شده وتقریبا با بیش ۱۴۰۰۰ کارمند رسمی،  یکی از شرکت های صاحب نام در این حوزه میباشد.  این شرکت بیش از ۱۴ سال پیاپی در گارتنر بعنوان Leader شناخته شده است. این شرکت در سال 2019 توسط شرکت Broadcom خریداری شده است که یکی از بزرگترین خرید و فروشهای حوزه IT بشمار میرود.

محصول Symantec Endpoint Protection پس از این خریداری در قالب سه محصول زیر ارائه شد.

تکنولوژی های محافظتی این سه محصول، در قالب جدول زیر به تفکیک مورد بررسی قرار گرفت و توضیحات هر یک ارائه شد.

Symantec Endpoint Protection

در ادامه وبینار، کنسول Symantec endpoint Protection مورد بررسی قرار گرفت. موارد مورد نیاز در تنظیم کنسول، نحوه تغییر Policy ها، نحوه گزارش گیری و بطور کلی Review کلی کنسول مرکزی انجام شد.

فهرست