فورتی گیت 30 ای | FotiGate 30E 

سری 30E فورتی گیت (Fortigate 30E/ FortiWifi 30E) l محصول شرکت Fortinet می باشد که بر پایه FortiOS 5 ساخته شده است، مجموعه ای یکپارچه از فناوری های امنیتی اساسی را برای محافظت کلیه برنامه ها و داده ها فراهم میکند. تمامی امکانات از قبیل فایروال، محافظت در برابر تهدیدهای پیشرفته، کنترل برنامه ها، IPS ، VPN  و وب فیلترینگ همه درفورتی گیت 30 ای ( Fortigate 30E) موجود و قابل مدیریت می باشد. با خدمات اشتراک امنیتی FortiGaurd محافظت خودکار در برابر تهدیدات روز نیز صورت میگیرد.

 دانلود کاتالوگ 

 

وضعیت : NEW
وضعیت موجودی: موجود

فایروال فورتی گیت 30 ای که بر پایه FortiOS 5 ساخته شده است، مجموعه ای یکپارچه از فناوری های امنیتی اساسی را برای محافظت کلیه برنامه ها و داده ها فراهم میکند. تمامی امکانات از قبیل فایروال، محافظت در برابر تهدیدهای پیشرفته، کنترل برنامه ها، IPS ، VPN  و وب فیلترینگ همه درفورتی گیت 30 ای موجود و قابل مدیریت می باشد. با خدمات اشتراک امنیتی FortiGaurd محافظت خودکار در برابر تهدیدات روز نیز صورت میگیرد.

Fortigate 30E یا FortiWifi 30E علاوه بر اینکه بهترین فایروال صنعتی می باشد، به منظور حفاظت از تهدیدات پیشرفته از Sandboxing و anti-bot protection نیز بهره می برد.

ویژگی VDOM در Fortigate 30E/ FortiWifi 30E امکان تعریف سگمنتهای مختلف در شبکه را نیز فراهم می آورد تا بتوان دسترسی مهمان و کارمند و … را تعریف کرده و از این طریق محافظت بهتر ار داده ها فراهم شود.

Interfaces

  1. USB Port
  2. Console RJ45
  3. 1x GE RJ45 WAN Port
  4. 4x GE RJ45 Switch Ports

معرفی FortiGate 40

فهرست