راهکارها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. راهکارها

راهکارها و خدمات تخصصی

خدمات و راهکارهای تخصصی قابل ارائه توسط شرکت  توسعه نگار فرنام در حوزه شبکه های کامپیوتری و مراکز داده در قالب  3 واحد زیر طبقه بندی شده است.

1- راهکارهای مرکز داده

2- راهکارهای شبکه

3- راهکارهای امنیت شبکه 

خدمات طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، استاندارد سازی اتاق سرور و دیتا سنتر، مانیتورینگ شبکه، مجازی سازی ،پشتیبان گیری، خدمات بکاپ و خدمات نگهداری شبکه و … از جمله خدمات تخصصی قابل ارائه توسط شرکت توسعه نگار فرنام می باشد. تلاش ما بر این است تا بتوانیم خدمات با کیفیت توسط متخصصان با تجربه این حوزه را ارائه نماییم.

1. راهکارهای مراکز داده

مجموعه فعالیت های شرکت توسعه نگار فرنام در حوزه راهکارهای مراکز داده شامل طراحی، راه اندازی و استاندارد سازی اتاق سرور و دیتا سنتر، طراحی و اجرای راهکارهای تهویه و سیستم سرمایشی اتاق سرور، اعلام و اطفاء حریق، تامین و نصب کف کاذب مخصوص اتاق سرور و دیتا سنتر، اجرای دیوار ضد حریق اتاق سرور، تامین درب استاندارد اتاق سرور و دیتا سنتر و نهایتا اجرای به روز ترین سیستمهای کنترل تردد و دسترسی می باشد.

2. راهکارهای شبکه

شرکت توسعه نگار فرنام با در اختیار داشتن گروهی خبره از کارشناسان شبکه با مدارک بین المللی و تجربیات ارزشمند در زمینه خدمات نصب و راه اندازی شبکه، طراحی و نقشه کشی شبکه ، خدمات کابل کشی و ترانکینگ ، خدمات پسیو شبکه، خدمات دوربین مدار بسته و نهایتا خدمات مجازی سازی و پشتیبان گیری آماده ارائه خدمات در سطوح مختلف می باشد.

3. راهکارهای امنیت شبکه

بعد از نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری، مسائل امنیتی به منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به شبکه‌های کامپیوتری و منابع موجود در شبکه باید به صورت همه جانبه و با دقت و وسواس خاصی پیاده‌سازی شوند. مجموعه فعالیتهای شرکت توسعه نگار فرنام در زمینه امنیت شبکه شامل کنترل دسترسی به شبکه، آنتی ویروس شبکه، فایروال شبکه و شبکه های خصوصی مجازی می باشد. واحد مهندسی و امنیت شبکه این شرکت با پیاده‌سازی استانداردهای امنیتی، مشتریان خود را در نیل به اهداف خود یاری می‌رساند. شرکت توسعه نگار فرنام با بهره‌گیری از تیم فنی متخصص می‌تواند سازمان و مجموعه مطبوع شما را در دستیابی به یک استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات بصورت پیوسته و در یک چرخه ایمن‌سازی شامل مراحل طراحی، پیاده‌سازی، ارزیابی و اصلاح در قالب مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و نظارت یاری نماید.

فهرست